| paulinhio a întrebat:

Cam care ar fi pretul pentru www.biletulzilei.ucoz.ro?
FUNDAA :d

Răspuns Câştigător
| sorinstefan a răspuns:

Depinde cati vizitatori ai. De exemplu, daca pe site iti intra cateva zeci de persoane zilnic, nu poti avea pretentii la mai mult te 100 de euro. Daca ai cateva sute/mii de vizitatori poti vinde asa ceva chiar cu 500/1000 de euro. Ti-as recomanda sa iti faci rost de reclame pe site, asa numitele ad-uri, care sa iti aduca bani fara sa mai vinzi site-ul. Bafta!

4 răspunsuri:
| paulinhio explică (pentru sorinstefan):

Mersi! Eu l-as vinde cu 100 de lei asa cum e acum, dar nu stiu pe nimeni interesat. Daca stii pe cineva care este interesat spune-i de propunerea mea. Mersi.

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru paulinhio):

100 ron?! Cu tot cu web-hosting, domeniu, etc? Cu ce il administrezi? Incearca sa il vinzi pe Okazii, totusi il dai foarte ieftin. Eu ti-am zis, ai putea sa te inscrii la Google AdWords si sa faci bani cu el.

| paulinhio explică (pentru MadalinNedelcu):

Da 100 de ron, o sa incerc sa-l pun pe okazii happy

| sorinstefan a răspuns:

Site gratuit prin Ucoz. Nu ai cum sa-l vinzi. Sincer, la stadiul care l-ai adus nu prea are valoare. Ai copiat un script care iti posteaza "Biletul zilei" gratuit. Imi pare rau ca te dezamagesc. Iar ce vorbiti voi de web hosting, domeniu, toate astea apartin Ucoz, tu nu ai platit nimic pentru el.