| popmirgea1999 a întrebat:

Cand fac ridicari pe varfuri(exercitii pentru gambe) simt doar la stangul intensitatea..De ce oare?

6 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Executa ridicari cu fiecare picior pe rand.

| WR104 a răspuns:

Daca esti dreptaci e normal, musculatura piciorului stang este mai putin dezvoltata, incearca sa faci aceste exercitii o perioada numai la piciorul stang.
Succes!

| Flaviucu a răspuns:

Depui mai mult efort cu el decat cu cel drept.

| GhostRiderr a răspuns:

Pentru ca cel dretp este mai dezvoltat si mai puternic si este mai obisnuit

| Mikiiiiiii a răspuns:

Depui mai mult efort pe el. Nu este nici o problema doar incearca sa depui si pe stangul ca sa fie la egal

| adi0744 a răspuns:

Daca esti dreptaci normal ca o sa-ti fie mai greu la stanga decat la dreapta desigur pana ce o sa te obijnuesti.