| maradona10 a întrebat:

Cand incepe euro 2012? si ziceti-mi si mie programul tv unde va fi difuzate toate meciurile din grupe.va multumesc cele mai multe informati va primi funda serioshappy

Răspuns Câştigător
| ioanacoco a răspuns:

8 iunie: Polonia - Grecia (Grupa A, Varşovia, ora 19:00) - TVR 1

8 iunie: Rusia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport

9 iunie: Olanda - Danemarca (Grupa B, Harkov, ora 19:00) - TVR 1

9 iunie: Germania - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - Dolce Sport

10 iunie: Spania - Italia (Grupa C, Gdansk, ora 19:00) - TVR 1

10 iunie: Irlanda - Croaţia (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - Dolce Sport

11 iunie: Franţa - Anglia (Grupa D, Doneţk, ora 19:00) - Dolce Sport

11 iunie: Ucraina - Suedia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1

12 iunie: Grecia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 19:00) - Dolce Sport

12 iunie: Polonia - Rusia (Grupa A, Varşovia, ora 21:45) - TVR 1

13 iunie: Danemarca - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 19:00) - Dolce Sport

13 iunie: Olanda - Germania (Grupa B, Harkov, ora 21:45) - TVR 1

14 iunie: Italia - Croaţia (Grupa C, Poznan, ora 19:00) - Dolce Sport

14 iunie: Spania - Irlanda (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - TVR 1

15 iunie: Ucraina - Franţa (Grupa D, Doneţk, ora 19:00) - Dolce Sport

15 iunie: Suedia - Anglia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1

16 iunie: Cehia - Polonia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport

16 iunie: Grecia - Rusia (Grupa A, Varşovia, ora 21:45) - TVR 1

17 iunie: Portugalia - Olanda (Grupa B, Harkov, ora 21:45) - Dolce Sport

17 iunie: Danemarca - Germania (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - TVR 1

18 iunie: Croaţia - Spania (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - Dolce Sport

18 iunie: Italia - Irlanda (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - TVR 1

19 iunie: Anglia - Ucraina (Grupa D, Donetk, ora 21:45) - Dolce Sport

19 iunie: Suedia - Franţa (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR

SFERTURI DE FINALĂ

21 iunie: Sfert de finala 1: câştigătoare Grupa A - loc 2 Grupa B (Varşovia, ora 21:45) - TVR 1 şi Dolce Sport

22 iunie: Sfert de finala 2: câştigătoare Grupa B - loc 2 Grupa A (Gdansk, ora 21:45) - TVR 1 şi Dolce Sport

23 iunie: Sfert de finala 3: câştigătoare Grupa C - loc 2 Grupa D (Doneţk, ora 21:45) - TVR 1 şi Dolce Sport

24 iunie: Sfert de finala 4: câştigătoare Grupa D - loc 2 Grupa C (Kiev, ora 21:45) - TVR 1 şi Dolce Sport

SEMIFINALE

27 iunie: Semifinala 1: câştigătoare Sfert 1 - câştigătoare Sfert 3 (Donetk, ora 21:45) - TVR 1 si Dolce Sport

28 iunie: Semifinala 2: câştigătoare Sfert 2 - câştigătoare Sfert 4 (Varsovia, ora 21:45) - TVR 1 si Dolce Sport

FINALĂ

1 iulie: câstigătoare Semifinala 1 - câştigătoare Semifinala 2 (Kiev, ora 21:45) - TVR 1 şi Dolce Sport

| maradona10 explică (pentru ioanacoco):

Mersi ioanacoco happy

| ioanacoco a răspuns (pentru maradona10):

Funda?:*?

5 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Incepe vineri pe 8, meciurile vor fi transmise astfel:Un meci din grupa de la ora 19:00 pe TVR, iar meciul de la 21.45 pe Dolce.In sferturi si mai departe ambele posturi vor transmite meciuri. Poti sa iti cumperi daca vrei joi gazeta si vei primi acolo un supliment sau mai gasesti pe net.Vizionare placuta la EURO.laughing

| kmarianak a răspuns:

Uite unde gasesti toate informatiile complete http://www.interferente.ro/......-2012.html

| Whatafy a răspuns:

Incepe pe data de 8. http://pariuri-x.ro/program-tv-euro-2012.html aici ai programul complet si alte legaturi utile despre euro 2012. Avem jurnalisti specializati pe acest campionat. De asemenea poti vedea live online daca nu ai tv dar ai internet.