| FitnessTrainer a întrebat:

Care a fost cea mai mare realizare a voastra ca sportivi?

15 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Am fixator extern in incheietura mainii stangi si fac geno cu 100 kg cu bara pe scripete + fluturari tinand gantera pe cot. fac sport cu un handicap la mana si la coloana

| FitnessTrainer explică (pentru JohnnyBi):

Felicitari. Ai respectul meu. happy

| JohnnyBi a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Daca ti-as trimite poze cu mana mea ti se face pielea ca de gaina laughing. si cica fac intretinere ca nu am voiie cu greutati. gen pilates sau ceva

| FitnessTrainer explică (pentru JohnnyBi):

Nu pot decat sa-mi inchipui cat de greu iti este... Ma bucur ca esti atat de devotat sportului. Bafta in continuare si sa te faci bine!

| JohnnyBi a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Sportul este cel mai bun antidepresiv.

| PoeTuL05 a răspuns:

40 pe brat, muschi, nu grasime

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am alergat 8 km fara pauza sad

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Faptul ca lumea ma admira pe strada, sau oriunde ma intalnesc, de la mame, la fete de 15-16 ani, sau chiar alti barbati, toti se uita atent cand ma vad, si asta, cred eu e o realizare. e un sentiment placut sa vezi ca lumea te admira, dupa atata timp, de hard work, si compromisuri, si bani bagati la greu... worth it

| FitnessTrainer explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Cred ca asta ar fi si cea mai mare realizare a mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reusit sa merg singur la baie.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Locu 7 pe tara la voleilaughing

| ubox7007 a răspuns:

Cea mai mare realizare a fost cand am "spart" bariera de 120 kg (indreptari si genoflexiuni). De ce e asa important 120kg? caci atatea kile am la "sala" de acasa

| florynmondialul a răspuns:

Izometrie biceps 2min si 48sec!

| AlexCiobi a răspuns:

50 de tractiuni fara pauza

| Cornenco_Ramon_2000 a răspuns:

Mam catarat pe un panou de 100 m in 3 minute 37 secunde si 2 milisecunde