| Anne0510 a întrebat:

Care a fost scorul meciului de aseara? big grin Funda celui mai rapid raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Inter- CFR=0-3
Steaua -Ajax 2-0 şi (4-2)după lovituri de la 11 m.

| XTreme00 a răspuns (pentru onasis1961):

Nu te supara, dar ai scris ca CFR Cluj a castigat cu 3-0, nu Internazionale.Anne0510 a dat funga gresit.

| onasis1961 a răspuns (pentru XTreme00):

Perfect adevarat! Ar fi fost bine sa fi fost acesta scorul! NU? Inca o data, mii de scuze.

| XTreme00 a răspuns (pentru onasis1961):

Eu doar am spus nu trebuie sa iti ceri scuze. Oricum era ceva frumos sa mearga amandoua mai departe.

| Anne0510 explică (pentru XTreme00):

Nu aveam de unde sa stiu thinking Si eu imi cer scuze ca am dat funda gresit.

11 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Inter-CFR Cluj s-a terminat 3-0
Steaua-Ajax a fost 2-0 ( 4-2 dupa panaltiuri)

| alexs99 a răspuns:

Cfr Cluj-Inter Milano 0-3
Steaua-Ajax Amsterdam 2-0(4-2 la penaltyuri)

| M1hai a răspuns:

Pai cfr cluj a luat bataie cu 3-0 de la inter si steaua a batut cu 6-2 la penaltiwinking

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

2-0 pentru steau... 2-2 la general si 4-2 dupa loviturile de departajare

| Pissicuts a răspuns:

Steaua sa calificat! Inseamna ca a castigat

| ssaabbiinn a răspuns:

Salut! Pai...Inter-CFR=3-0
Steaua-Ajax=2-0(4-2 dupa penaltyuri)... funda? pliz

Inter-cfr=3-0
si steaua-ajax=2-0
sper ca te-am ajutat