| JusTPauL a întrebat:

Care ar fi cei mai bun producatori de proteine/suplimente?

10 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu am auzit ca cele mai bune si mai tolerate sunt cele facute de mama natura.

| Lawliet14 a răspuns:

Redis

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lawliet14):

Serios? Vrei sa spui cei mai PROSTI.

REDIS = produse proaste si IEFTINE

| Lawliet14 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ieftine? laughing Te-ai uitat si tu pe site si ai vazut ca unele sunt ieftine (uita-te si la gramaj!), sau de ce? Sunt preturi normale, cum ar trebui sa fie in Romania. Bafta atunci la import! Redis isi permit multe reclame in Romania, de saraci ce sunt.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lawliet14):

Am folosit redis o gramada cand aveam 16 ani, acum am 28.

Deci am ceva ani in care am folosit si am comparat diferite tipuri de suplimente ( inclusiv raportul pret/gramaj ).

Compara redis cu muscletech la preturi/gramaj si vorbim apoi.

p.s. : raman la parerea mea, suplimentele redis = faina ieftina.

| SiLaS a răspuns (pentru Lawliet14):

Sunt preturi mari? laughing Alea de pe megaproteine sunt de 5 ori mai scumpe.A luat si un coleg o galeata de proteine laughing l-ea luat degeaba, a crescut la fel.Sunt de proasta calitate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Pai ce sa vada cu 1 galeata?

Sa ia 15-20 de galeti ca sa vada schimbari ca lumea.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

A luat doar asa de test, oricum nu erau bune.Ce sa ceri la o galeata de 20 lei >? laughingI-am recomandat sa ia de la BSN True Mass, sa vada diferenta, nu se compara cu alea de pe redis.

| JusTPauL explică:

De muscletech am auzit si eu ca sunt printre cei mai buni producatori de proteine, si ON iar sunt buni.

| Madrill a răspuns:

Animal Pak și Gigant ProsMass. Ar mai fi și Cell Mass.