| Costeluus a întrebat:

Care credeti ca e mai buna,glutamina sau aminoacizii? Precizez ca ma intereseaza firma power-tech, dar ma tem ca baga ceva prostii in ele.

Glutamina:http://www.power-tech.ro/......-glutamina

Amino:http://www.power-tech.ro/......ct/60-bcaa

Precizez ca vreau sa'mi dezvolt masa musculara, am 1.69, 63 kg si arat foarte bine!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca tu esti in poza...am bratul atrofiat mai gros ca al tau. ai un genetic ciudat. piept mare, brate subtiri. si modestie la locul ei.

in fine, glutamina e cam apa de ploaie. intre bcaa si glutamina nici nu trebuia sa intrebi. bcaa 100%. dar nu am auzit de firma aia si la pretul ala iei ceva consacrat: on, dymatise, musclepharm, etc

| Costeluus explică (pentru JohnnyBi):

Am bratele mici pentru ca nu le'am lucrat! o sa renunt la glutamina pentru bcaa

| Dkgray a răspuns (pentru JohnnyBi):

Pe ce te bazezi spunand ca glutamina e apa de ploaie?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Dkgray):

Pentru nevoile lui, nu per ansamblu