| anonim_4396 a întrebat:

Care din luptatorii astia:Jackie Chan,Jet Li,Jean Claude Van Damme,Steven Seagal,Chuck Norris,Tony Jaa,Dolph Lundgren,Scott Adkins,Michael Jai,White,Donnie Yen,Wu Jing,Wesley Snipes,Bas Rutten,Rickson Gracie,Brandon Lee,Yuen Biao, Louis Fan; l-ar putea bate pe Bruce Lee intr-o lupta?

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Jackie Chan mai mult ca sigur.

| Justme111 a răspuns:

Jackie Chan s-a batut cu Bruce Lee si Brucee Lee, i-a dat clasa. Stiu multe despre Bruce Lee. S-a batut cu mai multi din lista ta si n-a pierdut. Era foarte bun.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru Justme111):

Jet Li, Donnie Yen, Chuck Norris ce zici de ei, ar avea o sansa in fata lui Bruce Lee intr-o lupta?

| Justme111 a răspuns (pentru Andreica_Bogdan_2000):

Toti impotriva lui Bruce Lee, nu. Pe rand, normal. Si pr Chuck Norris l-a batut