| Iusty15 a întrebat:

Care dintre sporturile: mma,kickbok, k1 si muay thai se incadreaza in ramura "lupte libere"?

5 răspunsuri:
| JermulCiumpy a răspuns:

Ce-i aia muai tai?

| Holiday a răspuns:

Nici una. "Lupte libere" este denumirea altui sport care nu prea seamana cu nici una din ele.
Adica asa:
https://www.youtube.com/watch?v=N_ujtrJUh3Q

| Medema a răspuns (pentru Holiday):

Exact,mare dreptate ai prietene!

| Medema a răspuns:

Eu le fac pe toate, in afara de mma, si toate au reguli inclusiv ce a spus Holiday, dar linkul arata doar wresling ..care nici el nu e un stil de lupa liber, tu te referi la cel care se aseamana cu ala de strada sau cum?

| OnuOnulică a răspuns:

Muay Thai se încadrează în lupte libere.