| Ovi_Ovi_1996_PBCL a întrebat:

Care dintre voi imi puteti da un program pentru sala, vreau sa ma apuc dar nu stiu cu ce sa incep?!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici diverse programe pentru sală: http://exercitiisala.com/culturism/programe-de-antrenament/

| daassh a răspuns:

Sunt nenumarate combinatii, sunt si pe youtube o multime de oameni de fitness si culturisti care ofera asemenea informatii si nu numai.
Eu personal folosesc:
Luni-piept
Marti-Spate
Miercuri-picioare
Joi-deltoizi
Vineri-brate
Mult succes!

| evellinalalala a răspuns:

In primul rand, ca nu programul conteaza, fiecare avem o formatiune a corpului diferita iar in al doilea rand, va fi un instructor acolo si iti va arata ce anume sa faci prima data.

| laurentiu181099 a răspuns:

Cauta pe youtube Angel fitness...el se ocupa cu asa ceva

| CristiMC a răspuns (pentru laurentiu181099):

Dar tu nu esti in stare sa faci un program?

| CristiMC a răspuns (pentru laurentiu181099):

Un numar de zile? grupele care vrei sa le lucrezi?