| XZX213 a întrebat:

Care e diferența intre o placa de skateboard pentru scheme si una cu care sa te dai pur si simplu? Daca am una de scheme pot sa ma dau cu ea prin parc?

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Nu exista placi de skateboard concepute ori pentru una, ori pentru alta.Acestea difera in functie de calitate si pot fi folosite oriunde.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nu este vreo diferenta, odata ce poti face smeche si poti merge pe ambele, si da te poti da si cu o placa de "scheme" prin parc.

| SuplimenteNutriline a răspuns:

Da! Sigur te poti da unde doresti dar pentru a fi numarul unu treci pe la noi sa-ti iei vitaminele necesare :http://nutriline.ro/aminoacizi/aminoacizi-capsule--tablete