| Kangaroo a întrebat:

Care e dupa parerea voastra cea mai buna televiziune de sport din Romania? De ce?

Răspuns Câştigător
| ursachiadrian a răspuns:

Cea mai buna si mai completa e EuroSport.au fotbal, ciclism, formula 1, moto gp,. nu se dau in spectacol si tot ce arata e real, nu ca prefacuti de la sport.ro. Acuma ramane si la atitudinea ta sa decizi dar eu asta zic. daca vrei si altceva decat meciurile scarboase si pline de blaturi. at alege sport.ro

12 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sport.ro

Răspuns utilizator avertizat
| daniiel2 a răspuns:

Se vede ca toata lumea iubste fotbalul si wwe-iul dar cum ramane cu celelalte sporturi cum a spus ursachiadrian ciclism eu cred ca eurosport e mult mai bun chiar daca firma este din afara

| W1z4rd a răspuns:

Niciuna.
Sport.ro are stiri numai despre Steaua
DigiSport are comentatori slabi
In studioul GspTV, comentatorii dau o impresie de parca ar vrea sa se omoare intre ei laughing

| Andiii a răspuns:

Sport.ro. pur si simplu e cea mai buna televiziune de sport din Romania ( parerea mea )

| Cinesafie a răspuns:

Sport.ro era cand era si banciu acolo laughing)

| anonima13 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar eu cred ca sport.ro:p

| TommyHilfiger a răspuns:

Sport.ro pentru ca se vede cel mai bine si mai clar chiar daca nu ai televizor HD si au culorile alea care atrag si comentatori buni. DigiSport transmite meciuri bune, da au transmisia proasta si fundalu ala cu albastra ala sters nu atrage. GSP in niciun caz pentru ca 50 % din Romania nu il prinde, la fel si DolceSport

| norisbv a răspuns:

Cea mai buna televiziune din Romania este sport.ro deoarece este singura televiziune de sport din ro care are contract cu Uefa Champions League si mereu sunt cele mai noi stiri. cele mai noi transferuri si convorbiri in direct cu patronii echipelorwinkingsi nu da numai fotbal sunt si emisiuni educative sportivehappy/funditabig grin?

| ayurelayurel a răspuns:

99,9% dintre cei care au spus. sport.ro rolling on the floor sunt stelisti. happy ( Sport.ro au cei mai slabi comentatori din 80 pana azi.winking De departe. GSP e cel mai tarewinking pentru ca, nu au nici o preferinta ( Steaua, Rapid, Dinamo etc ).

| Yamaha15 a răspuns:

Sport.ro nu e emisiune de sprot.sunt numai minciuni si cum zicea si Legea dau stirii numai despre steaua, ei spun ca transmit in direct si cand e reluare, dau aceleasi stiri mereu, Gsp e ok dar Digisport e cea mai buan dupa mine [ funda big grin? ]

| Leidii a răspuns:

Sport.ro, pentru ca doar acolo este -noul sport national blushing`