| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care e în opinia voastra cel mai bun antrenor din Romania al tuturor timpurilor dintre Mircea Lucescu și Dan Petrescu?

7 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Lucescu are 32 de trofee castigate din care 2 Cupa Uefa, iar Dan Petrescu 5 trofee. Despre ce vorbim?!

| siriusblack98 a răspuns:

Fiecare este (Petrescu) si a fost (Lucescu) la vremea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti antrenor si nu stii unde sa mergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mircea Lucescu. A fost cel mai popular antrenor de-a lungul timpului.

| Bruno92 a răspuns:

Dan Petrescu sa impus la echipe mici, celălalt la echipe "mari " ambii sunt buni, acum Dan Petrescu e in "voga "

| Andresso a răspuns:

Momentan, Dan Petrescu este cel mai bun din Romania dupa parerea mea, dupa urmeaza Constantin Galca.(parere personala)
E clar ca daca a castigat 3 campionate la rand cu cfr, el trebuie sa fie cam cel mai bun antrenor actual din România...
Mircea Lucescu a îmbătrânit, a fost si el mare antrenor, acum nu stiu ce sa zic, e bagran nu cred ca o sa faca cine stie ce la Dinamo Kiev

| AlexiaaaMaria2001 a răspuns:

Bunăă, mie mi se pare mai bun domnul Mircea Lucescu, însă dacă Dan se va ține de treabă, probabil îl va întrece.