| Paulutzu a întrebat:

Care e mai bun la tenis ferer sau djokovic?

Răspuns Câştigător
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Djokovic e clar mai bun pentru ca pana acum a castigat foarte multe turnee. L-a invins chiar si pe Rafael Nadal. Novak Djokoic este un jucator de origine sarba. Daca vrei sa aflii mai multe informatii despre el si cariera lui, iti dau un site unde poti sa te uiti. Uite-l : http://ro.wikipedia.org/wiki/Novak_%C4%90okovi%C4%87

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Actualmente este Djokovic, este primul in clasamentul ATP. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Djokovic...cel putin la ora actuala!

| βėan a răspuns:

Djokovic cu siguranta.Nu prea ma uit la tenis dar am mai prins cateva meciuri + ca Djokovic e clasat ca numarul 1 iar Ferer numarul 5.

| valyNo1 a răspuns:

Fereer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul si turismul ,intaresc organismul.soarele si tenisul ,intaresc penisul.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Djokovic

| AlexAntonescu a răspuns:

Djokovic:-p

| adytza0700 a răspuns:

Djokovic-is the best
FUNDA

| KentGG a răspuns:

Sall.In primul rand nu e Ferer e Federer laughing.In al doilea rand cel mai bun jucator din lume este Federer si are si 30 de ani si se mintine fbine deci in concluzie cel mai bu njucator al tuturor timpurilor a fost Federer.Dar acum este pe primul loc Djokovic. Funda>?

| Catalyn13Barcelona a răspuns (pentru KentGG):

Mai intai sa stii ca exista si Ferer. Se numeste David Ferer. Uite-l aici : http://en.wikipedia.org/wiki/David_Ferrer. Duapa aceea sa stii ca Djokovic este cel mai bun din lume, fiindca la multe turnee, numai el a castigat. Cel mai bun jucator din toate timpurile nu a fost Federer. Nu ai de unde sa stii, fiindca au fost multi, poate chiar mai buni ca Federer, asa ca...

| cutremur a răspuns:

Federer:a fost, este si va fiwinking este o intamplare sa fie Djokovic pe primul locwinking

| AdiBSN a răspuns:

Eu.

| Frienddd a răspuns:

Djokovic

| nmx200 a răspuns:

Djokovic