| alexx102428 a întrebat:

Care echipa din Liga 1 credeti ca are cel mai bun lot de jucători si o sa castige campionatul in acest sezon dintre CFR CLUJ -FCSB?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E anul lui Petrescu parerea mea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cred ca ia CFR-ul campionatul in liga 1, dar cine mai urmareste prostia asta de campionat?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nici la pisica mea nu-i place fotbalul chiar nu stiu,am un catelus in curte am vorbit cu el i-am spus na hai zi-mi cine castiga si a spus Petrescu eu il cred man, eu unu nu ma uit decat rar la poli Timisoara, mai mergeam la crf tmisoara era in zona dar de cand numai sunt vacii, gaini, capre pe stradion numai am nici un scop sa merg, acum cumpar de la magazin

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa-i fac poza sa-l vezi pe catelus?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ia fa-i poza, sunt tare curios.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Stai sa vad daca e in curte pana mea nu am baterie la tel, las ca o sa spun ca ai intrebat de el, apropo e femela poate iasa ceva

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Imd i fac doar sa ajunga la 20% bateria, e draguta

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Http://imgur.com/a/0DNhD
uite-o man, e un pic speriata

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa-ti traiasca! Ce ochi de lanterna are,, e frumoasa, sa o stapanesti sanatos.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e a mea, e ca curti, mai mare nu creste asa ramane

| Cookiez16 a răspuns:

Depinde, Steaua va juca in grupele Europa/Champions League si probabil ca isi va menaja unii jucatori in etapele din campionatul intern. Tinand cont de asta, as zice ca CFR are un avantaj, cu toate ca Steaua are jucatori de mare valoare care nu vor fi folositi prea mult in cupele europene si vor juca in campionat.