| Jager a întrebat:

Care echipa va castiga deseara dintre Spania-Turcia? Care este mai buna si are sanse mai mari sa castige, si care credeti ca va fi scorul?

2 răspunsuri:
| koharukusumi a răspuns:

Cel mai probabil Spania va castiga, dar presupun ca ai observat si tu ca ultimele meciuri au fost total dezamagitoare si..la o adica, surprinzatoare. Dumnezeu cu mila la meciul dintre noi si Albania.

| AndreiAndrei1995 a răspuns:

Cred ca Spania v-a castiga, ea a castigat ultimele 2 Campionate Europene, si cred ca scorul v-a fii 2-0, 2-1