| norbert44 a întrebat:

Care este capitanul la echipa de fotbal
a spaniei dar al braziliei

Răspuns Câştigător
| vladdd16 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......_Braziliei Uita-te in dreapta unde zice antrenor, capitan si o sa vezi

4 răspunsuri:
| TenZo a răspuns:

Capitanul Braziliei e Marcelo (Real Madrid)
Capitanul Spaniei e Iker Casillas (Real Madrid)

| vladdd16 a răspuns (pentru TenZo):

Capitanul Braziliei e Lucio ( Inter) nu Marcelo

| TenZo a răspuns:

Iti spun sigur ca e Marcelo, dar poate se mai schimba intre ei

| TenZo a răspuns (pentru vladdd16):

Ma o fii da meciurile care le-am vz eu il avea ca capitan pe Marcelo, probail o fi fost si asta vreo buncata buna de timp ca nu ii ziceam la baiat la plesneala

| vladdd16 a răspuns (pentru TenZo):

Http://ro.wikipedia.org/......_Braziliei Uita-te in dreapta unde zice antrenor, capitan si o sa vezi