| Radu0071 a întrebat:

Care este cea mai buna minge de fotbal sub 100 de lei?

3 răspunsuri:
| Ciubotă_Andrei_1993 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Raduuu95 a răspuns:

Depinde de suprafață, daca joci in sala sau pe sintetic mingea cu burete, sunt destul de scumpe, pe ciment foarte buna este mingea din cauciuc dur, sau mingea de piele. Iti recomand mingea de piele, nu contează firma, sa fie de piele si se încadrează in bugetul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carrefour gasesti multe tongue nu iti pot da nume dar acolo sunt ceva happy
Bafta!winking