| dyk3yy a întrebat:

Care este cel mai bun program de antrenament pentru masa musculara?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu : NU EXISTA

Daca exista ai fi gasit pe net unul singur. Sunt o gramada de programe pentru ca toate sunt bune.

Trebuie sa vezi concret ce da rezultate pentru tine ( oricum programul se schimba la 2-3 luni ) si sa aplici.

| Voidwithin a răspuns:

Fiecare are metabolismul diferit si corpul diferit trebuie sa incerci mai multe programe pana ajungi la rezultatul dorit.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Poti sa intri pe site megaproteine.ro.O sa gasesti un program de antrenamente, o sa gasesti si ce sa mananci si ce suplimente sa iei ...Nu garantez ca e cel mai bun antrenament dar e destul de bun

| bozoglud a răspuns:

La sala

| dyk3yy explică (pentru bozoglud):

Un raspuns mai bun nu putei da?