| persqective a întrebat:

Care este cel mai eficient sport pentru slăbit?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Ocolirea bucatariei...
Orice sport este benefic daca ai si un regim alimentar echilibrat.
Incearca sa reduci portiile de mancare/evita dulcele/prajelile/fainoasele si sa te hidratezi corect!
Mult succes happy

Bula
| Bula a răspuns:

Inotul si tenisul, combinate, alternativ.
Cate 1-2 zile saptamanal fiecare.
Formeaza cel mai frumos si armonios corp, atat la fete, cat la baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul.

| kiri11 a răspuns:

Alergatul cu siguranta. pre exemplu eu am slabit cu mese fixe si 30 min de alergat zilnic, 16 kg in 3 luni si cv. Bine am mai luat si un supliment natural green coffe happy

| Edisor27 a răspuns:

Joging Si Sala

| AndreeaCr a răspuns:

Eu recomand inotul. Intr-o ora de inot poti arde pana la 600 calorii.

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Ciklism montan.alpinism. sau desigur sala

| MACosmin a răspuns:

Crossfit

| DIA23092 a răspuns:

Cred ca scrima e unul dintre cele mai eficiente.Acolo exista un costum care te face sa transpiri + efortul pe care il depui te fac sa slabesti.In plus e si un sport frumos pentru ca iti dezvolta mentalitatea.

| HITEC a răspuns:

Innotul

| Denysadenyy19 a răspuns:

Infometarea