| shocky2 a întrebat:

Care este cel mai mare fotbalist din lume?!

Eu cred ca este : Lionel Messi

Un jucator modest, bun, fara fite si alte chestii de **** precum C. Ronaldo.

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Messi dar sa nu uitam de neymar

| Ionutz1998 a răspuns:

Messi cu siguranta la 23 de ani a ajuns un fotbalist d miliarde

| 334499 a răspuns:

C.Ronaldo. In duel unu la unu pe messi l-ar face praf.
Si o sa vezi ca Messi o sa cada la un moment dat. Deja a inceput sa dea rateuri

| lucian a răspuns:

Messi este un jucator fenomenal, dar cred ca ronaldo la intrecut anul acesta si sunt de parere ca ronaldo trebuie sa ia balonul de aur, mesii nu merita balonul, xavi sau iniesta mai degraba iniesta

| Daniela1Laur a răspuns:

Parerea me este :messi a luat si trtofeu pentru cel mai bun jucator:X

| Daniela1Laur a răspuns:

Parerea me este :messi a luat si trofeu pentru cel mai bun jucator:X

| Humphrey a răspuns:

Lionel Messi, n-are viteza ca a lui Cristiano Ronaldo... Dar controleaza foarte bine balonol pe spatii foarte mici, ceea pentru C.Ronaldo e imposibil! C.Ronaldo stie sa-si foloseasca doar viteza, dar tehnica nu se compara cu a lui L. Messi... Deci parerea mea cel mai bun jucator al lumii este : Lionel Messi

| Lazaurus a răspuns:

Viorel ciomag de la fc caracal, are pamant, tractor, 56 de ani si nu e figurant

| aRgonel a răspuns:

Messi e cel mai bun jucator. Dupa mine C.Ronaldo nu merita sa ia Balonul de Aur, sigur Messi il va lua pentru ca si Barcelona este in finala Champions League.