| Andrei0986272 a întrebat:

Care este cel mai puternic om din lume la skanderberg in momentul asta?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e nici macar in top 10... John Cena e luptator, NU armwrestler.

Numarul 1 e cyplenkov, clar. Iar pe 2 cred ca e Devon Larrat

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dupa parerea mea, acesta(dar pot sa ma insel):
https://www.youtube.com/watch?v=hW_nEhWu7ZE
Totusi, nu recomad practicarea acestui tip de sport. Folosirea la maximum a oricarui membru al trupului va duce in final la slabirea acestuia si nu la intarire. Problemele aparute din pricina suprasolicitarii nu se vor mai rezolva.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonimg):

Numarul 1 e Cyplenkov, clar... pustiul ala nu e nici macar in top 10.
Are medalii, dar la JUNIORI, la seniori inca nici nu se apropie de top 10, Larrat, Cyplenkov, Brzenk, Michael Todd s-ar juca cu el.

In clipul ala a pus niste amatori, care nici macar nu stiu sa traga, mare chestie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John Cena

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nici macar in top 10... John Cena e luptator, NU armwrestler.

Numarul 1 e cyplenkov, clar. Iar pe 2 cred ca e Devon Larrat