| Erick1 a întrebat:

Care este diferenta mai exact intre rugby si fotbal american si pe care l-ati recomanda? As vrea sa ma apuc de unul dintre cele doua, dar nu prea stiu exact de care. Eu am deja 19 ani, deci nu stiu daca nu e cam tarziu poate. Fizic vorbind multa lume m-a incurajat sa ma apuc, eu sunt un tip foarte masiv, am 1, 90 si vreo 120 de kg, fac sala de cativa ani etc. Pe care l-ati recomanda mai degraba in cazul de fata?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Păi nu prea cred că ai de ales... Dacă ești în România nu ai unde să faci fotbal american, dacă ești în State nu ai unde să faci rugby.