| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este în opinia voastră cea mai tare si cea mai fanatică galerie din LIGA 1 in momentul actual?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Steaua,ma amenitat un stelist ca pune pisica pe mine daca nu tin cu echipa lui intr-un meci, trist

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Steaua nu joaca in Liga 1.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Mai asta lipseste sa spun acelui stelist ca sigur pune toate pisicile pe mine

| Drimmero a răspuns:

Nu mai exista asa ceva in liga 1, cea mai fanatica ramane cea a lui Rapid din Romania, Poli si U Cluj sunt si ele in top,, cei 2 granzi bucuresteni au scazut grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai fanatică e Dinamo

| Stropdeploaie a răspuns:

M ai exista liga 1?laughing))