| Cristian01sas a întrebat:

Care este numarul de abdomene executate corect,cu mâinile la ceafă,cu atingerea la coborârea pe spate cu capul solul si la ridicare cu coatele genunchii,într-o singură serie, cu care se poate intra in cartea recordurilor?

Răspuns Câştigător
| MajicAro a răspuns:

1000+

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Brazilianul Edmar Freitas a stabilit un record mondial remarcabil dupa ce a reusit sa faca nu mai putin de 133.986 de abdomene intr-un interval de 30 de ore. El a batut astfel precedentul record, care-i apartinea, de 111.000 de abdomene in 24 de ore.

| Cristian01sas explică:

1000+,intr-o serie aș putea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristian01sas):

Sigur ca da... copil mic happy