| bodyguardsmecher a întrebat:

Care este predictia ta in legatura cu viitorul Milanului in urmatorii 2-3 ani si predictia pentru prezentul Milanului ( sezonul 2013-2014 ), ce poate realiza peste 2 ani in UEFA Champions League si in campionat, si ce poate face acum in prezent in UEFA Champions League si campionat?

1 răspuns:
| SomnoroasePasarici a răspuns:

Anul acesta in campionat eu cred ca la fel ca anii acestia adica sa prinda champions league, si in uefa champions league eu as zice ca sferturi.Peste 2 ani nu stiu ce sa zic daca face cateva transferuri poate sa fie chiar castigatoarea triplei cupa, campionat champions league! Sper ca te'am ajutat! Funda?