| T0T a întrebat:

Care este sportivul vostru preferat și de ce?

https://www.facebook.com/591729767563038/videos/94237404 5831940/

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Am multi nominalizati pe lista mea, dar Zidane, Ronaldinho sau Henry au fost zei, pacat ca s-au retras. Messi si Ronaldo, probabil Neymar, Lewandowski sau Suarez si ce perle vor urma sa-i inlocuiasca!

15 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Roger Federer nu doar pentru ca este, indiscutabil, cel mai mare jucator de tenis din istorie, ci si pentru ca este, cum ii spun eu, baiat bun.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fotbalistul brazilian Kaka.
As mai putea spune Ibrahimovic si Ronaldo(brazilianul care s-a retras).
Imi placea si de tenismenul Nadal cand era perioada lui de glorie.
Iar Messi, nu pot spune ca imi place neaparat, dar e un geniu sclipitor in fotbal, recunosc.

| Bacemi a răspuns:

Djokovic pentru spiritul de invingator, simplitatea si nebunia lui frumoasa.

| T0T explică (pentru Bacemi):

Și mie îmi place de când era pe 3-4, de acum câțiva ani era tenisman-ul meu preferat.

| Bacemi a răspuns (pentru T0T):

Exact. De atunci imi place si mie. Dinainte sa fie pe 1.

| J0B0MAT a răspuns:

David Villa, Andres Iniesta, Iker Casillas si apoi toti de la nationala Spaniei. Pentru ca sunt niste jucatori foarte buni, au un caracter exemplar si pentru ca au facut parte din cea mai buna, frumoasa nationala si favorita mea.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Poate sunt și alte motive laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Nu -mi aduc aminte acum altele.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Dacă tu zici.

| alexandrualind a răspuns:

Karate pentru ca este un sport cu bataie.

| T0T explică (pentru alexandrualind):

Sportiv, nu sport.

| alexandrualind a răspuns (pentru T0T):

Morosanu pentru ca este de la Box si imi place si boxul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Diferenţa o face omul care e motivat, în fiecare ce-am?!?!" laughing
Messi, nu cred că e nevoie să-mi spun motivele.
E genial în fifa 15.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gilles Simon.Nu este printre primii 10 in clasament, dar e tare dragut.

| Moonlight15 a răspuns:

Marc Fitt, Christian Guzman si cel mai important pentru mine Greg Plitt