| Smo3keWeeD a întrebat:

Care este wrestlerul vostru preferat? Al meu Roman Reigns. P.S:Stiu ca in unele faze, luptatori se prefac ca dau acele lovituri pentru ca sunt prea periculoase...

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Cand Brock Lesnar la invins la Wrestlemania pe Taker, a facut-o doar pentru ca asa vroia conducerea WWE, ca daca castiga se lupta si anul viitor.Asa ca a pierdut ca sa se retraga.
In WWE de cele mai multe ori castiga cine vrea conducerea pentru a creste numarul de audiente.

3 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Wrestlingul(WWE) este 50% fake, 50% real.
Acum, sa-ti raspund la intrebare:
Wrestlerul meu preferat din toate timpurile este, The Undertaker'
Dar din prezent este, John Cena'.
Aa, daca te intereseaza, la urmatorul mare PPV din WWE, SummerSlam, wrestlerul CM Punk se va intoarce.
O seara buna!

| Smo3keWeeD explică (pentru iCappy):

Eu am vorbit cine imi place din prezent dar The UNdertaker este preferatul meu din toate timpurile si nu cred ca cineva va mai reusi sa ii doboare performanta colosala de 21 de victorii la WrestelerMania si o singura infrangere...Si da multumesc ma interesa si chiar nu stiam asta. Multumesc

| iCappy a răspuns (pentru Smo3keWeeD):

Cand Brock Lesnar la invins la Wrestlemania pe Taker, a facut-o doar pentru ca asa vroia conducerea WWE, ca daca castiga se lupta si anul viitor.Asa ca a pierdut ca sa se retraga.
In WWE de cele mai multe ori castiga cine vrea conducerea pentru a creste numarul de audiente.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Cand eram mai tanar ma uitam la wrestling, Jeff Hardy facea spectacol bai tata!(RIP Eddie Guerreo, Umaga, Chris Benoit)