| MarianDavidar a întrebat:

Care exercitii sunt pentru latirea spatelui si care sunt pentru grosime?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã faci calistenics si multe tractiuni sunt bune pentru latime, eventual pull overs si multa cablãraie si repetari sa simti Marele dorsal.
Pentru grosime antrenamentul in stil strongman/powerlifter "forta" functioneaza mai calumea, indreptari/mersul fermierului/ramaturi cu avant si ridicari de umeri cu avant. (Power shrugs/ cheat rows) etc