| almaz a întrebat:

Care-i diferenta intre Sala de Fitness si Sala de forta?

Răspuns Câştigător
| AnaBubbles a răspuns:

La sala de fitness faci mai mult exerciti cum ar fi la yoga sau ca la scoala. Pe cand la sala de forta faci multe exercitii pentru forta, pentru muschi. Sala de forta este facuta special pentru baieti pentru ca ei vor muschi si patratele, dar si fetele practica pentru a se pregati pentru olimpice. Sper ca am fost destul de inteleasa.

1 răspuns:
| Taduic a răspuns:

La sala de forta performezi pentru culturism si estetic pentru baieti.
La sala de fitness faci exercitii de miscare si estetic pentru femei, echivalentul a o ora de educatie fizica