| Grimmjow69 a întrebat:

Care imi poate zice un program de antrenament acasa pentru cresterea masei musculare : Momentan am doar o haltera de 20-28 kg, 2 gantere de 4-8 kg, o banca ca aceasta : http://www.sportpartner.ro/cumpara/banca-exercitii-rover a-4709315 + as dori sa fac eercitii cu greutatea corpului ex: tractiuni la bara/flotari. Daca se poate si niste videotutoriale.

2 răspunsuri:
| Penisu a răspuns:

Imi dai si mie o gantera?

| HaXo24 a răspuns:

Incearcă o dietă și să faci multe abdomene, tractiuni, flotari, etc