| anonim_4396 a întrebat:

Care is mai bune pentru masa musculara : 1. http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_i d=953 SAU 2.http://www.megaproteine.ro/......es-907g/,/ FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Hai sa iti zic niste gainere care sunt extreem de bune ca sa nu mai ai niciun dubiu.BSN True Mass,ON Serious Mass,MuscleTech Nitro-Tech, Dymatize Super Mass. Daca vrei proteine : ON Complete Protein, ON Whey Gold, Gaspary Myo Fusion, BSN Syntha 6.Toate suplimentele sunt de inalta calitate si vei creste in masa musculara cu ele(ma refer la gainere) si sunt extrem de bune, unele dintre ele folosite de mine.Bafta!

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Serios? Chiar atat de greu va e sa cititi informatiile nutritionale, adica ce masa musculara sa pui de la protein90 ala care nu are carbo deloc si nici macar nu am mai auzit de el.NitroTech-ul este superior lui.

| CuriosEL a răspuns (pentru SiLaS):

Multumesc :*

| CuriosEL a răspuns (pentru SiLaS):

Multumesc big grin!~

| SiLaS a răspuns (pentru CuriosEL):

Nu ai pentru ce!

| SiLaS a răspuns (pentru CuriosEL):

Hai sa iti zic niste gainere care sunt extreem de bune ca sa nu mai ai niciun dubiu.BSN True Mass,ON Serious Mass,MuscleTech Nitro-Tech, Dymatize Super Mass. Daca vrei proteine : ON Complete Protein, ON Whey Gold, Gaspary Myo Fusion, BSN Syntha 6.Toate suplimentele sunt de inalta calitate si vei creste in masa musculara cu ele(ma refer la gainere) si sunt extrem de bune, unele dintre ele folosite de mine.Bafta!