| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care meci este mai interesant parerea voastra dintre Athletico Madrid Leipzig si Atalanta PSG?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru mine este Atalanta-PSG.

| Drimmero a răspuns:

Atalanta-PSG

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Cine crezi că câștigă?

| Drimmero a răspuns (pentru Bruno92):

PSG are lotul mai bun si experienta de partea lor, dar Atalanta e o echipa unita cu adevarat, o sa fie interesant tare.

| Bruno92 a răspuns (pentru Drimmero):

Da sunt inimoși cei de la Atalanta. poate învinge prim ambiție și motivație

| Bruno92 a răspuns:

Mai interesant este meciul Atalanta cu PSG

| 44TheSinner44 a răspuns:

Atletico a eliminat Liverpool, deci sunt sanse foarte mari sa elimine pe RB Leipzig. Oricum fara Werner nu prea face Leipzig mare lucru. Concluzia: Atletico bate usor.
Mai interesant mi se pare meciul Atalanta - Paris Saint-Germain.

| Nicolasfabian27 a răspuns:

Eu zic ca Leipzig - Atletico Madrid este mai echilibrat