| fg0503 a întrebat:

Care pariuri sportive credeti ca sunt mai sigure, cele live sau cele finalizate inainte de inceperea meciurilor?

Răspuns Câştigător
| AlexMaI a răspuns:

Normal cele live sunt mult mai sigure. Funda?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cele live, ştii cum joacă echipele sau jucătorul, în cazul unor sporturi individuale, lucruri pe care nu prea ai cum să le cunoşti înainte de începerea meciurilor.

| kristianelektrik a răspuns:

Cele live deoarece celelalte pot fii manevrate

| WhiteEvil37 a răspuns:

Cele live...pe celelate poti lua teapa

| fg0503 explică:

De acord, insa dupa marcarea primului gol, cotele se schimba in favoarea echipei care a marcat. De exemplu o cota de 1, 60 devine 1, 10 sau 1, 05, ceea ce inseamna un castig foarte mic. Mai ales ca nu se stie cum va evolua jocul...