| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Care sa aleg dintre un motocross sau scoala de vanatoare

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Eu as alege ceva natural, biologic, explorarea prin zone cu paduri, sa vanezi animale, pare mai interesant.Motocross-ul,un hobby obisnuit.Scoala de vanatoare, o adevarata mandrie, demnitate, perspicacitate, cultura! Raspuns castigator? big grin

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ambele

| readytofly a răspuns:

Nu ucide animale pentru distractie. In rest alege ce vrei happy

| Sonic2070 a răspuns:

Scoala de vanatoare, gandeste-te la viitor deocamdata, dupa ce termini cu scoala iti iei si motocross.

| Florin1303 a răspuns:

Eu,personal cred ca as alege un motocross.Dar daca iti place sa vanezi...stii tu.Alege ce iti place.Iar, daca iti plac amandoua...Nu stiu.Imi pare rau.

| Florin1303 a răspuns:

Eu,personal as alege un motocross, dar totusi daca iti place scoala de vanatoare poti alege si asta.Dar torusi ti-as sugera sa iei un motocross. Sper ca te-am ajutat.