| AvalohAlyn a întrebat:

Care stadioane ale echipelor de fotbal va plac, admirati? Care este cel mai frumos si maret stadion?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Old Trafford. Sunt fan Manchester United, normal.
Imi mai place atmosfera de pe Westfalenstadion si de pe Anfield.
Ca structura imi plac: Estadio Azteca, Maracana, Estadio do Dragao, Wembley si Millennium.

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Cateva stadioane care-mi plac ar fi: Allianz Arena al lui Bayern (este cel mai "maret", construit recent, proiectat de faimosii arhitecti Herzog si DeMeuron), Olympiastadion din Berlin (un stadion vechi, facut in 1936, cu o arhitectura foarte interesanta... si in acelasi timp un stadion foarte mare), Stadionul Braga (Portugalia, faimosul arhitect Souto Moura) - un stadion micut, dar cu o arhitectura foarte faina, l-am si vizitat...

| RobertMoon a răspuns:

Mie mereu mi-a placut Estadio da Luz (Benfica). Dar de aici o sa apara copii cu Camp nou si Bernabeu cu echipele lor de,, suflet,, laughing