| Joker_6441 a întrebat:

Care stie o tactica de duel the west, specifica unui soldat, mentionez tactica ofensiva si mixta, ofensiva-bate tot, dar va fi slab in apare, iar mixta-bate bine, se apara bine. Daca stie cineva cum vin atibutele si indemanarile la aceste tactici sa lase un msj. Dau funditatongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferire tintire si vigoare pentru arma alba, si ferire tintire si impuscare pentru arma de foc, nu te mai deranja cu aspectul si altceva. Pune atributul pe putere si punctele pe ferire tintire, si daca esti pe arma de foc pui atributul pe dexteritate ca o sa iti trebuiasca motrica pentru colt. It works like a charm si nu vei avea probleme, dar ai grija si ce iteme folosesti. Eu iti recomand arma alba

| Chivescu_Andrei_1998 a răspuns:

Daca esti pe arma de foc ceea ce eu zic ca e mai buna, bagi full atribut pe dexteritate, si la fiecare lv pui cate 2 pe ferire 1 pe tintire, pana la lv 70 dupa bagi full ferire si 1 pe dex la atribut.