| Masinadescris a întrebat:

Care sunt cei mai buni jucatori vanduti de Dinamo Bucuresti in strainatate, incepand din 2000 incoace? Primii 10 jucatori. Acord funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dani13 a răspuns:

Stiu de ce intrebi asta. Ai dat pe google si nu ti-am dat nici un raspuns asa-i? laughing La fel cum nu iti da nimic daca scrii Dinamo in champions league. rolling on the floor

| Masinadescris explică (pentru dani13):

Nebunaticule laughing da, de aceea. m-ai facut sa rad.esti tare, boss.bafta.funda de la minewinking

2 răspunsuri:
| ProdanCatalinRaul a răspuns:

Mutu,moti,torje,tucudean,,scharlatache,,elis bakaj, alexe, nica, marica, pulhac
Astept funda! Si eu sunt ceferist ba! Si ii stiu