| Rd79 a întrebat:

Care sunt cei mai durabili si comfortabili pantofi sport, in special pentru mers mult si alergat?

Caut ceva care sa arate destul de clasic, fara forme ciudate. Bugetul nu este o problema, dar as prefera sa fie sub 500 ron. Pana acum am folosit pantofi de la Gallus, o pereche m-a tinut aproape 3 ani si alta cam un an jumate (destul de putin).

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nike Max Air 2009 model.Astia is cei mai buni din mai toate pctele de vedere.Costa vrei 160$.

| Plato a răspuns:

Incearca Altra

| socipath63092 a răspuns:

Du-te la un magazin bun de adidasi de sport si probeaza mai multe perechi.sigur ai un magazin bun in oras la tine.si cumpara-ti o pereche scumpa o sa fie rezistente si foarte de calitate o sa isi merite banii te asigur.sau daca nu cumpara ceva mai ieftin si bun sigur gasesti dar mai greu, a si ai mare grija la fake-uri

| MiculaSergiu a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi niste adidasi de panza cu calcai de guma care costa sub 150 de lei

| Sadboy88 a răspuns:

Hmm. Păi sub 500 lei ai putea să-ți asa: Nike AIR MAangryo pereche asa basic nu sare de 500 lei, Adidas, sau Monster 2.0 de la Phillip Plein (costă cam 750 €) laughing