| Necunoscutu92 a întrebat:

Care sunt cele 16 tari care nu s-au calificat la Rusia 2018?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta se numeste spam

| RAY a răspuns:

Albania
Andorra
Armenia
Austria
Azerbaidjan
Belarus
Belgia
Bosnia și Herțegovina
Bulgaria
Croația
Cipru
Cehia
Danemarca
Anglia
Estonia
Insulele Feroe
Finlanda
Franța
Georgia
Germania
Grecia
Ungaria
Islanda
Israel
Italia
Kazahstan
Letonia
Liechtenstein
Lituania
Luxemburg
Kosovo
Macedonia
Malta
Republica Moldova
Muntenegru
Olanda
Irlanda de Nord
Norvegia
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
San Marino
Scoția
Serbia
Slovacia
Slovenia
Spania
Suedia
Elveția
Turcia
Ucraina
Țara Galilor

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca ai o tona de greseli acolo.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Alea din primul raspuns nu sau calificat toate

| RAY a răspuns:

Si sau calificat Echipele calificate:
Europa: Anglia, Germania, Belgia, Danemarca, Croația, Spania, Franța, Islanda, Portugalia, Polonia, Serbia, Rusia, Suedia și Elveția.

Africa: Egipt, Maroc, Nigeria, Tunisia, Senegal.

America de Sud: Argentina, Brazilia, Coumbia, Uruguay, Peru;

Asia: Arabia Saudită, Iran, Japonia, Coreea de Sud, Australia

America de Nord, Centrală și Caraibe: Costa Rica, Mexic, Panama.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea e pusa anapoda, sunt peste 40 de echipe necalificate la mondial.

Cu cine tii?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cu Germania sau Spania, adica cel mai bun sa castige, cel care joaca fotbal frumos si face spectacol fotbalistic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cam 130 tari care nu s au calificat... vrei sa le stii pe toate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au calificat 32 din peste 100 de naționale, de unde ai scos tu 16?big grin