| Bog24 a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii de Street Workout pentru piept?(ce fel de tractiuni, flotari etc).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotarile corecte te ajuta cel mai mult incepe cu 5 maine faci 7 si tot asa

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica in fiecare zi? DE CE, muschii se dezvolta in zilele de pauza.

Pieptul se lucreaza INTENS o zi pe saptamana, apoi ii lasi 6 zile ODIHNA COMPLETA, timp in care lucrezi alte grupe.

Iar flotarile clasice sunt tampite, ai picioarele sprijinite, mult mai bune sunt flotarile la paralele, cu discuri legate de tine

| Thewiseone77 a răspuns (pentru Cosmin86):

Floatarile la paralel sunt mai mult pentru priceps. Cele clasice sunt foarte bune dar poti oricand sa mai adaugi câte ceva, cum ar fi bătaie din palme sau într-o singură mână.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Thewiseone77):

Intra si piept si umeri. Daca te aplici in fata intra mai mult piept.

Cele clasice sunt bune doar pentru incalzire... doar nu vrei sa pui muschi cu flotari clasice, sa fim seriosi!