| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune exerciții pentru tonifierea abdomenului? Și încă o întrebare mai comică... E normal să ai un pic de "colăcei" acolo, chiar dacă ești slab/ă? Chestia asta se rezolvă prin sport? big grin

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic normal, sanatos sau frumos, in colacii de grasime!
Bineinteles ca prin sport se pot "topii".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mișcările cănd te fâțăi sub un bărbat.
Dta te cam plictisești. Așa că o să te ignor, să nu imi pierd timpul cu tine.

| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa le pui in practica pe acestea, ar trebui sa fie suficient :

https://imgur.com/a/8QTwyNc

| JicaContra a răspuns:

Abdomene, evident
totul e sa ai cum sa iti blochezi picioarele, si merge foarte bine daca picioarele nu sunt intinse, asa ca efectiv poti sa iti bagi picioarele sub un pat si ala sa ti le tina jos
exercitiul e amplificat daca ti mainile la cap, muschii abdomenului vor fi intinsi si fortati la maxim cand fac exercitiul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești un mic bot, la câte întrebări pui laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și ce-i cu asta? laughing
Eu vara nu dorm -
Nu am somn, nu am somn...
Mă gândesc la colăceii de pe buric. laughing E o problemă existențială!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă ești mai mică de statură niște colăcei sunt ok. Acum depinde dacă te salvează de la înec sau nu, asta e dilema laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am 1,67 și nu știu să înot. Sper să mă salveze!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mhh, atunci învață să înoți și scapă de ei, că nu ești așa mică de statură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abținerea de la mâncare sadAi putea sa dai o poza sa vedemlaughing, nu ne putem da seama ce zici prin colăcei, eu îmi imaginez una slabă cu burta, arata ca dracu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Nu așa! Colăcei mici care se văd doar din poziția de șezut. Nu e mare lucru... Mă întrebam doar dacă așa au toți. happy Cred că m-a afectat mass-media. Acolo totul e perfect.

| CoCosminn a răspuns:

Este ok cu colaceii, nu te ingrijora
Cele mai bune exercitii sunt abdomenele in L, in 3 serii de cate 12 si abdomenele in V, in 2 serii de 15

| CoCosminn a răspuns (pentru CoCosminn):

Plus ca sportul rezolva problema