| nExTwHo a întrebat:

Care sunt probele pe care trebuie sa le dau ca sa intru la o echipa de fotbal?

Răspuns Câştigător
| hydrantmarian a răspuns:

1.rezistenta
2.viteza
3. forta
4. si vei juca ceva timp sa vada cum joci

3 răspunsuri:
| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Conteaza mult ce varsta ai. Daca ai 6-7 ani nu dai o anume proba, dar cum cred ca esti mai mare o sa-ti verifice conditia fizica si anumite calitati ale controlului mingii. Conteaza si viteza! Sau daca vrei ca portar o sa te puna sa faci niste exercitii de antrenament specifice portarilor!

| nExTwHo explică (pentru Mateescu_Dragoş_1996):

Am 14, si vreau atacant.

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns (pentru nExTwHo):

Atunci ai nevoie si de ceva talent nativ ca sa-i prinzi din urma pe aia care fac fotbal de la 7 ani! Du-te la un antrenor ....oricare....si te va indruma mai bine ca oricine!