| Raptor1234 a întrebat:

Care sunt sansele Argentinei la Mondial? Credeti ca va pune Messi mana pe trofeu? Cine credeti ca va castiga? Credeti ca se va intampla vreo surpriza si o sa castige o echipa nu foarte bine cotata?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Argentina o s-o ia in mana in cel mai bun caz, n-are fata de campioana,, sunt acolo echipe mult mai solide decat ei.
Germania, Franta, poate si Spania, Brazilia... personal si pe Belgia o vad mai puternica decat ei, dar ei chiar nu au antrenor, si iar vor fi eliminati devreme.

| Nimeni10 a răspuns:

Argentina e mult mai slaba fata din 2014, cât despre Messi depinde de echipa nu poate de unul singur, teoretic are șanse chiar mi-aș dori sa câștige dar vom vedea, e greu de zis cine va câștiga, Spania, Germania, Franța, Brazilia, Argentina, cam astea sunt favorite