| nechiforboss a întrebat:

Care sunt sporturile voastre preferate? Daca sunt sporturi de echipa care sunt echipele preferate? Dar sportivii apreciati?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ce intrebari frumoase laughing
Sporturile mele preferate sunt, in ordine: Tenis, Fotbal, Snooker, Darts, Handbal si Baschet.
Echipele mele favorite sunt: Manchester United (si o sa ma injure cineva cand o sa vada laughing ), Arsenal si Real Madrid.
Sportivi care imi plac sunt foarte multi, o sa ii scriu doar pe principalii din fiecare sport.
Tenis: Roger Federer, Mariusz Fyrstenberg, Paul Henri Mathieu, Feliciano Lopez, Fernando Verdasco, Andrea Petkovic.
Fotbal: Zlatan Ibrahimovic, Marouane Fellaini, Cristiano Ronaldo.
Snooker: Judd Trump, Mark Selby, Neil Robertson.
Darts: Adrian Lewis, Phil Taylor, Gary Anderson, James Wade.
Handbal: Cristina Neagu, Andrea Lekic, Majda Mehmedovic, Nedim Remili, Mikkel Hansen, Morten Olsen, Rene Toft Hansen, Dominik Klein, Marko Vujin, Filip Jicha.
Baschet: LeBron James, James Harden, Pau Gasol.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

M-ai dezamagit,, tunare. Asta e tradare mai mare decat ce a facut Van Persie

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

E prea frumoasa Man United, n-am ce sa fac laughing. Lasa, nu fii suparat, urcam azi pe 2 happy

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Asta e singura preocupare a sezonului, locul 2 si Fa Cup, in celelalte nu se mai pune problema sa le castigam/

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sportul rege...traiasca Arsenal Londra! King Henry ramane pentru mine numarul 1.

| sabin89 a răspuns:

Fotbal-Barcelona-Messi.

| userul7200 a răspuns:

Fotbal, Tenis de masa...amandoua le practic. La fotbal echipa mea preferata e Borussia Dortmund si jucatorul preferat as putea spune ca Mats Hummels, chiar daca a plecat de la Dortmund la Bayern. La tenis de masa nu stiu jucatori sau echipe dar pur si simplu joc de placere.

| Guti14Haz a răspuns:

Sport preferat : fotbal
Echipe preferate : Real Madrid, Arsenal, putin AS Roma si BVB
Iar la sportivi am mai multi : Ronaldo, Kroos, Isco, Ramos, Asensio, Ozil, Sanchez, Reus, Ronaldinho, Iniesta, Shaarawy, Totti, Casillas, Xabi Alonso, Raul, Puyol

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Evident ca tuturor le place Arsenalul!