| LanaDelRayFan a întrebat:

Care sunt sporturile voastre preferate? Eu practic handball si volei fiindca sunt preferatele mele:X

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Karate - do şi înot.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Fotbalul. big grin

| Muwz a răspuns:

Karate,fotbal si bineinteles culturismul, desi nu e chiar un sport. Funda?

| Helăăăăăuu a răspuns:

Si mie imi place handbalul. La anul intru in echipa scolii, caci pana acum am fost prea mici toate fetele din clasa. happy

| StayChill a răspuns:

Mie imi place baschet. Funda?

| babe100 a răspuns:

Tenis happy

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Baschetul, inotul, ciclismul, alergatul, fotbalul, parekurul, skatebordingul... etc

| Licurici_2266 a răspuns:

Eu practic arte martiale- Qwan Ki Do si voiei. Imi place foarte mult si inotul insa acum nu il mai practichappy

| Narcis951 a răspuns:

Baschet si free rider happy

| Oprea_Ana_1993 a răspuns:

Fotbalul,voleiul si handbalul

| George175 a răspuns:

Fotbal,rugby,tenis,polo,handbal