| anonim_4396 a întrebat:

Care te ajuta mai mult "Sala", sau "Flotarile, Tractiunile"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac flotari de vreo cateva luni, si chiar mi-a crescut musculatura pieptului, a mainilor, si mi s-au dezvoltat putin si muschii de pe marginea corpului,(de deasupra abdomenului)nu stiu cum se numesclaughing

| cristi1505 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mari dorsali se numesc happy.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta pentru ca esti incepator si la inceput te dezvolti cu orice, o sa te plafonezi rapid si nu o sa te dezvolti prea mult happy

Dar tot e mai bine decat sa nu faci nimic

20 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Pai la "Sala" faci ''Flotarile" si "Tractiuni'',
dar la "Flotari" nu faci nici "Sala" nici "Tractiuni" iar la "Tractiuni" nu faci nici "Flotari" nici "Sala".
Deci "Sala" te ajuta mai mult.

| Cosmin86 a răspuns:

Legat de intrebarea ta : niciun model sau sportiv nu si-a obtinut conditia fizica prin flotari si tractiuni, NICI UNUL.

Cum lucrezi umeri, zona lombara (foarte importanta), picioare, abdomen, gambe, etc. cu flotari si tractiuni? Nu prea ai cum.

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Http://www.youtube.com/watch?v=c5APvEfUPPk iti dau si facebook lui, sa ii vezi biografia

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lionsgate):

Aberatii de copii mici, muschii aia nici macar cu sala nu se obtin, ai nevoie si de injectii cu steroizi pentru asta + kg de carne zilnic, sa ai un procent atat de mic de grasime la o masa musculara atat de mare.

Esti inca un copil, mai ai de invatat foarte multe despre sportul asta. continua sa faci flotari si tractiuni 30 de ani si o sa vezi ca nu o sa arati nici macar pe jumate cat asta, poate atunci te trezesti happy

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Omule, fiecare om are metabolismul sau, pentru arderea grasimilor nu ma poti ccomparata cu el, sau sa ma compari cu altcineva suntem total diferiti, ai zis de alimentatie, e foarte normal 5-6 mese pe zi mananci potrivit, fara sucuri cipsuri si alte prosti, si se cunoaste.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lionsgate):

+ protiene la fiecare masa.

Bine, continua cu flotari si tractiuni si sa ne arati si noua rezultatele tale laughing

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Unu ca tine poate sa vb mergi la sala iti faci programul si stai, da nu merge asa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lionsgate):

Cum adica "si stai"? Am un program destul de dur, spre ex. cand lucrez picioare la final schiopatez catre casa. Tot ce fac fac pana la epuizare, la rupere.

La sala te duci sa lucrezi pana cazi lat, nu sa "stai".

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa te intreb ceva, eu nu beau sucuri deloc, ajuta la ceva cred ca ajuta pentru muschi ca nu beau sucuri?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lionsgate):

Te ajuta ca nu te ingrasi, atat...

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu ori ceas face nu ma ingras, pot sa mananc orice, si mananc nu gluma, si tot nu ma ngras deloc

| Lionsgate a răspuns (pentru Cosmin86):

Dapoi coloranti si toti conservanti care is bagati in sucuri coca cola, fanta, etc nu-ti fac rau organismului. alerg in jur de 8 km pe zi nu in fiecare zi da de 3-4 ori pe saptamana cand pot mai mult.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lionsgate):

Inseamna ca ai metabolismul rapid... mai cunosc oameni care baga shaorma aproape zilnic si au six-pack si altii se ingrasa imediat... + ca iti accelerezi metabolismul foarte mult prin alergat ( cardio ).

Evident ca fac rau organismului conservantii si celelalte... dar te afecteaza in timp, nu pe moment.

Dar totusi... ce obiective ai?

Răspuns utilizator avertizat
| mariukka a răspuns:

Sala

| Sergiu1996 a răspuns:

Toate,le poti combina...

| catalyn96 a răspuns:

In sala eu le faceam pe toate, si cred ca toate te ajuta!

| cypri99 a răspuns:

Toate trei!