| Cosmin86 a răspuns (pentru SpaNu88):

E mai bun decat probioticul?

| SpaNu88 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da, este mai bun!
Pacat ca nu se mai fabrica sad...

| Cosmin86 a răspuns (pentru SpaNu88):

Eu luna asta mi-am luat o cutie. Probabil din ce-a ramas pe stoc happy

| Iulian09 explică (pentru Cosmin86):

Cat costa? si zi si mie site-u te rog

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iulian09):

Pai ti l-a dat spanu :
Http://www.megaproteine.ro/Proteine/Gaspari-Nutrition-My oFusion-907g/

Dar eu mi-am luat cutie mare, aia la 907 grame e cutie mica

| Cosmin86 a răspuns (pentru SpaNu88):

Tu ce suplimente folosesti acum?

| SpaNu88 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ca si proteina momentan folosesc metapure q2.

| Cosmin86 a răspuns:

Dymatize elite XT are proteine cu absorbtie lenta, deci poate fi luat intre mese si inainte de culcare, daca il iei imediat dupa antrenament ( cand e cel mai important ) nu prea te ajuta, atunci ai nevoie de proteina cu absorbtie rapida.

Deci, gaspari myofusion, una din cele doua.

P.S. : eu ti-am recomandat dymatize elite whey, nu elite XT happy

| Iulian09 explică (pentru Cosmin86):

Si care e mai bun myofusion simplu sau myofusion probiotic?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Iulian09):

Ambele sunt bune, vezi ca aia de la megaproteine ofera consultata gratuita pe site-ul lor, in dreapta-jos ai un formular unde poti pune o intrebare. In timpul saptamanii raspund in maxim 2 ore, in weekend nu stiu cat dureaza, e posibil sa nu fie nimeni la birou acum happy

Uita-te la compozitia lor si vezi ce are in plus probiotic sau intreaba-i, eu am folosit doar myofusion simplu si pot spune ca e grozav big grin

| Iulian09 explică (pentru Cosmin86):

Ok ok

Răspuns utilizator avertizat