| Xenoverse a întrebat:

Castiga Barcelona anul asta liga campionilor daca nu era eliminata rusinos de Liverpool(a)?

Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Din pacate nici Arsenal nu va castiga mann crying crying

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia a fost o greseala, o aroganta

| Drimmero a răspuns:

Evident ca nu, Barca n-are antrenor si nici jucatori world class in afara de pitic. Dar nici el nu mai poate asa mult,, dupa retragerea lui, se scufunda cu totul echipa asta. E mai greu cu VAR pentru Barca ))) presimt un nou sezon cu oprirea in sferturi.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Daca era cu Arsenal in finala castiga Barca finala fara probleme.

Imi e rusine sa tin cu o echipa care nu a castigat niciodata UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Ba chiar e o mandrie, nu in asta consta sa tii cu o echipa, iubesti o echipa si la bine si la rau.

Eu n-as ridica din pamant capul atunci cand as afirma ca tin cu o echipa de talie Barcei, o echipa care e identificata cu hotiile!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

"Arsenal este fara indoiala cu cateva clase peste Dinamo pe harta fotbalului european, dar cu toate acestea este discutabil faptul ca Dinamo a primit trei goluri in doar 15 minute", informeaza publicatia croata. De asemenea saptamanalul Nacional scrie ca Dinamo a pierdut in Europa League impotriva Timisoarei la ordinele unor oameni in legatura cu case de pariuri din Europa si Asia.
http://sport.hotnews.ro/......isoara.htm

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

După ce managerul Paul Doswell a dezvăluit că "Wayne a recunoscut gestul pentru pariuri", vinovatul a declarat: "Știam de acea cotă. Pierdeam, era 0-2, se făcuseră toate schimbările, așa că m-am gândit să mă amuz puțin", scrie pariori.ro.

https://www.b1.ro/......77697.html

:)) :)) cica arsenal nu face asa ceva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar pui botul la mizeriile astea? Dinamo Zagreb e o echipa extrem de slaba in fata echipelor mari, a avut de-a lungul timpului numai scoruri mari si saci de goluri luate de la diverse echipe pentru ca asta le este nivelul.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

"Știam de acea cotă. Pierdeam, era 0-2, se făcuseră toate schimbările, așa că m-am gândit să mă amuz puțin", scrie pariori.ro.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

'scrie pariori.ro' Bwhahahahaha....mare ti-e gradina, Doamne

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Din pacate nici Arsenal nu va castiga mann crying crying

| Crackman a răspuns:

O echipa nu poate mereu sa faca performanta de top. Deci nu happy, cred cu tarie ca putea sa piarda in finala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca o batea pe totenham in finala, acum totenham e cam varza
Si anul asta castiga bayern champions league parerea mea