| anonim_4396 a întrebat:

Câștigăm mâine cu Bosnia ce spuneți? Sau o încasăm? Eu am un feeling că luam bătaie!

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

La noi mai este o problema! copiii din ziua de astazi nu sunt indrumati de parinti sa faca sport! chiar si cel de performanta! pentru ca doar asa se nasc talente! parerea mea! sigur si numarul academiilor de fotbal la noi trebuie sa creasca! pentru asemenea rezultate!

19 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La ce miuta jucam ar trebui sa se desfinteze echipa nationala, ca se cheltuie bani degeaba. Cel mai bun club din liga 1 ar trebui sa reprezinte si tara si aia e.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred, dar 1-0 Ro

| anonim_4396 explică (pentru ReddY25):

Ba eu cred laughing poți pune liniștit cu 5 lei 2 solist, sau PSF2 ( pauza sau final 2)

| LordCristobal a răspuns:

S-ar putea să câștigăm.
Bosnia e pe primul loc și nu are cum să îl piardă, de aceea nu cred că vor depune mare efort să obțină o victorie.
Daca o sa joace tot meciul cum au jucat cu Finlanda in ultimele douăzeci de minute o să câștige meciul.
Însă ar mai trebui făcute niște schimbări în lot:
Portarul și linia de apărare să ramana aceeași dar la mijloc să fie așa:la închidere să joace Băluță iar Stanciu și Marin sa joace ca deschizători de joc.In atac pe partea stângă să rămână Sorescu dar în banda dreaptă să joace Cordea că a avut mai mult impact in joc decât Man, iar în atac să fie titular Drăguș fiind că a marcat recent în campionatul Belgiei.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Pai depinde cate meciuri se vor mai juca, dar dacă se joacă mai mult de 2 meciuri atunci îl poate pierde fiindcă Muntenegru face 10 puncte dacă bate Finlanda. Bosnia îl are pe Dzeko, de unul singur poate rezolva o partida, e letal in atac când prinde meciuri bune. Pe noi parcă ne-a bătut la noi Muntenegru la noi cu 3-0 ( 0-3 ) deci suntem praf!

| vodami92 a răspuns:

Nu avem nationala! da nici selectioner! vai de capul nostru! traim oricum din amintiri! cand ne mai calificam si noi undeva!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Din păcate așa e. Avem jucători nu fotbaliști asta e realitatea. Asta e nivelul nostru,dar nu vrem sa îl acceptăm. Ultimul fotbalist a fost sanmartean, jucătorii nu își dau viață pe teren, ei chefuiesc in cluburi și alte figuri, jucătorii de la Hermanstadt erau neplătiți și uite că echipa e forță, e pe locul 2 in clasament, și nu au "fotbaliști" wow, e o echipa ce anul trecut era în liga a doua, nu ar fi de mirare sa termine in primele 5 echipe, acolo e o chestie și de mentalitate, jucătorii sunt dedicați total și concentrați la meciuri. Eu sunt de părere că luam bătaie mâine, maxim facem un egal

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

De altfel stim sa ii facem pe unguri! bozgori! da dar stiti ca astia au mult mai multe academii de fotbal! decat noi! dar nu realizam chestia asta! si aruncam cu noroi in ei in continuare! ca deh noi nu suntem in stare de asa ceva!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Ungurii și la educație sunt mult peste noi, altceva decât să fim tari în gura nu știm, vorbim mult și nu facem nimic!
Așa cum Românii discriminează Rromii și Ungurii așa și ei sunt discriminați pe dincolo, karma nu iartă pe nimeni!
Ungaria deja ne da clasa la fotbal și la educație.

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da! asta-i treaba! nu vrem sa evoluam! aia e problema! stam si asteptam de la altii!

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

La noi mai este o problema! copiii din ziua de astazi nu sunt indrumati de parinti sa faca sport! chiar si cel de performanta! pentru ca doar asa se nasc talente! parerea mea! sigur si numarul academiilor de fotbal la noi trebuie sa creasca! pentru asemenea rezultate!

| SelenaTpu a răspuns:

Și eu la fel.
Cred că avem abonament la înfrângeri

| anonim_4396 explică (pentru SelenaTpu):

rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru SelenaTpu):

I-am bătut pe bosnieci dar degeaba că nu am mers mai departe sad

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa zic spun care este treaba! numai pun osul! da fotbalistii de astazi asta fac! masini scumpe! vile! bogatii! etc! dar placerea de a juca numai este aia care era! mai aud la unii fotbalistii ca doar daca fac sex le merge bine! altfel nimic! nema fotbal! ca deh asta este realitatea! si nu toti au asa gagici misto de astea! sa salivezi dupa ele! etc! sa zici spui ah ce bunaciune e asta! nu au de aia nu joaca nimic! nu au bateriile incarcate!

| anonim_4396 explică (pentru vodami92):

Tu ești băiat? Dai răspunsuri foarte bune big grin

| SelenaTpu a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am bătut și ne-am calificat în grupa C?

| anonim_4396 explică (pentru SelenaTpu):

Am retrogradat laughing

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da! baiat sunt! numai fotografia e asa! stai linistit! iti multumesc ca iti plac raspunsurile mele! pacat ca putini imi apreciaza raspunsurile! majoritatea nici nu le convin raspunsurile mele!

| vodami92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate! speram la mai bine in viitor poate! adica peste vreo 5 ani cam asa! sau 10 ani ma rog!